Jmenuji se Petr Brábník

Jsem muž, heterosexuál, otec dvou synů.

Je mi 51let. Mám USO vzdělání ve strojírenském oboru. Studoval jsem v Hradci Králové, což je kromě mého rodiště v Chlumci nad Cidlinou město mého srdce.

Posledních 25 let jsem OSVČ, z čehož 22let pracuji v pojišťovnictví. V současnosti jako manažer obchodní skupiny na své kanceláři v Novém Bydžově.

Celým životem mě provází motocykly. Renovuji je, účastním se výstav, jezdím závody a užívám si na nich pocitu volnosti, svobody a nezávislosti.

Jsem vnitřně přesvědčený, že každý člověk potřebuje k životu kromě zdraví a štěstí především svobodu. Svobodu, za kterou naši předci zaplatili životy a krví. I proto jsem již 20 let členem Aktivních záloh AČR při KVV Hradec Králové.

V posledních letech se stále větší obavou pozoruji značný úbytek svobod, a to nejen v naší vlasti. Nesvoboda a diktatura se začala rozpínat všude kolem nás. Lež a mediální vymývání mozků se stalo běžným nástrojem k manipulaci. Jsem odpůrcem jakékoli diktatury a vždy se v životě držel hesla, „S kecama vydržíš, dokud se nerozestele“. Proto jsem se rozhodl přijmout od Trikolory nabídku kandidovat na post Senátora a na pátém místě na kandidátce do zastupitelstva Královéhradeckého kraje. Mým cílem je vrátit běh věcí k normálnosti.

I s vědomím, že jsem outsiderem těchto voleb bez honosné kampaně. Věřím však, že slušnost, odpovědnost k budoucnosti, láska k rodině, úcta k vlasti si zaslouží mou snahu.

I přes spoustu chyb jsem čestný člověk, a to je něco, co v současné politice chybí. Byl jsem a chci zůstat klukem z vesnice, s normálním zdravým rozumem, co ví, že děti na svět přicházejí díky mámě a tátovi. Podle Boží vůle a zákonům přírody na to zcela postačují dvě pohlaví.

Svou kandidaturou chci nabídnout lidem s vlastním názorem a postojem, milující svobodu, tak jako já, příležitost mít svého zástupce v Senátu a kraji.

Chci se věnovat především domácím problémům. Především těm, které mi jsou blízké a trápí každého z nás, každý den. Je to tristní stav silnic,dálnic a dopravní infrastruktury celkově. Energetika a dopravní infrastruktura jsou základní stavební kameny ekonomiky. Bez toho, aniž by byly v dobré kondici nelze zajistit ekonomický růst.

Chci dát stop nesmyslům a hlouposti a zasloužit se o to, aby Česko bylo hrdým státem s politiky, kteří jednají v zájmu své vlasti a jejích občanů.